Yaptığımız İşler

Özellikle freelance çalışırken karşılaştığım en büyük sorunlardan biri, yaptığım tasarımların, çalıştığım kişilerin her detayında benimle bağlantı kurulması. Ben daha dün ödeme aldığım bugün tasarımına başlamam gereken kişinin msn adresini hatırlamadığım için saatlerce msn listemdeki olabilecek herkesin konuşma geçmişine bakıp aradığım kişiyi bulmaya çalışıyordum. Birileri çıkıp 1 – 2 sene önce çalıştığım kişinin bilgilerini isteyip veya o kişiler hakkında alakasız soruların muhattabı olarak beni görmesini henüz anlamış değilim.

Bunun yanında güzel olan tek konu 4 – 5 sene önce web tasarım çalışması yaptığım kişilerin seneler sonra beni arayıp yeniden çalışmamız 🙂 Sanırım ben hatırlayamasam da unutulmak konusunda iyi değilim.

Genel olarak son zamanlar da asıl uğraş verdiğim şey yaptığım işlerdeki tasarımın kalitesini biraz daha yükseltmeye çalışmak. Ciddi anlamda yaptığım eski işlerin yetersiz olduğunu düşündüğüm için.

One Response to Yaptığımız İşler

  1. Ofiste Çok yararlı kendime bağlantı Gönderilen ve ben evde yaptığınızda büyük olasılıkla imi ise bugün erken saatlerde bu yazı bulundu

Leave a Reply

* required (will not be published) * required
Post Comment

İLETİŞİMİLETİŞİM
Do you need quickly support ?

Some text here...

* Required
Send Message